1. Kim jestem?

Czekałem długi czas na ten moment. Na moment kiedy zacznę pisać o swoim życiu, o swoich błędach. W moim znaczeniu długi, a tak naprawdę to były tylko 2 miesiące. Ale może zacznijmy od początku. Od tego kim jestem, co zrobiłem i dlaczego zdecydowałem się pisać o tym.

Jestem osobą młodą – mężczyzną, w wieku dwudziestu paru lat. Pochodzę z małej miejscowości przy wschodnich granicach Polski. Miałem ciężkie dzieciństwo, zboczyłem z prawidłowej ścieżki w moim życiu. Przeszedłem dość dużo i właśnie chcę o tym opowiedzieć. Chcę aby młodzi ludzie nie popełniali podobnych błędów, które ja popełniłem w swoim życiu. Celowo nie podaje swojego dokładnego wieku, imienia, nazwiska oraz gdzie mieszkałem. A Rudi Holl to tylko pseudonim „artystyczny”. Chciałbym pozostać anonimowy w miarę możliwości. Nie jest to kwestia tego, że się wstydzę, swoich błędów lub unikam „odpowiedzialności” lecz tego że jestem w mega dużym dołku i sam muszę sobie poradzić z tymi wszystkimi problemami.

Na wstępnie mojej opowieści i zakończeniu tego posta bardzo was przepraszam za to w jaki sposób piszę ale robię to pierwszy raz w życiu. Wszelkie błędy proszę mi wybaczyć. Mam nadzieję, że spodoba się wam to co napiszę i zostaniecie ze mną do samego końca.

Posty postaram się umieszczać regularnie, przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Jeśli macie jakieś pytania bądź coś zauważyliście (np. błędy) to proszę śmiało pisać komentarz.

PS. Jeżeli komuś nie spodoba się to co piszę, nie musi tu przebywać, a hejterów mam daleko w d****.

7 myśli na temat “1. Kim jestem?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s